Květen 2008

Kubíček

30. května 2008 v 19:36 Naše zvířátka
Kubíček je křečík mojí sestry Míši. Je to křečík roborovský. Jeho srst je hnědá s bílím bříškem a má černá velká očička.
Míša ho nechová a ani nekoupe (utekl by: )) . Ale myslím že je dost drzí. Když mu dáte prst do klece tak příde čichne a asi si řekne ááááááááá to je Míša nebo Barča tak já jí pěkně kousnu: ).
Je to takový malý lumpík. Už první den nám utekl a to rovnou z krabičky ve které jsme si ho dovezli domů. Pak sme ho celé odpoledne lovili pod skříní.
Má rád piškoty, oříšky, sýr, jablko, mrkev apod. No spíše jí všechno co se jíst dá a my mu to strčíme do klece.
A taky ztrašně zlobí, je dost rychlej a celou noc běhá na kolotoči a tím všechny budí, jo a je rozmazlenej, v kleci má tolik věcí co se mu tam jen vejde + od každého jídla něco.

Bohužel nám zemřel Kubíček a je nám bez něj moc smutno!!!
Fotogalerie

30. května 2008 v 14:08 Naše zvířátka
Mám tady zatím jenom Kubíčka. Duffinku přidám až seženu jiný fotky tamty sem nejdou.

ÚVOD

30. května 2008 v 13:44 ÚVOD

Vítejte na mém blogu.

Doufám že se vám tu bude líbit.

Najdete tu vše o křečících džungarských a roborovských.

Kdybyste měli nějakou připomínku na to co jsem napsala napište to do komentářů nebo do zprávy autorovi.

Obrázek “http://www.animalsholding.cz/zvirata/roborak.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby....http://zvirata.euinzerce.cz/elektro/2007_09_15_13_32_19_Krecek_dzungarsky.gif

Můj křeček Duffinka

30. května 2008 v 13:37 Naše zvířátka
Duffinka /Dafinka/ je křečík džungarský a je světle šedá a bílá. Tipycký pruh na zádech není skoro vidět. Je docela přítulná. Když je rozrušená hodně kouše a párkrát už kousla i mě.
Její reakce na koupání: Koupání jí nevadí, ale jen když je tam vody akorát. Normálně ji moc nekoupu,ale když se hodně zamaže tak se nedá nic dělat.
Její nejoblíbenější jídlo jsou buráky a nejoblíbenější pamlsek je sýr eidam (ale nesmí ho moc). Má taky hrozně ráda jogurty: aktívii, rýži v mléku a jogobelu jahodovou.
Brzy sem dám nějaké její fotky.